Žaluzie do dřevěných oken

 

 

 

 

Horizontální žaluzie do dřevěných šroubovacích a kastlových oken

Horizontální žaluzie jsou určeny převážně do dřevěných kastlových nebo zdvojených ( šroubovacích ) oken . Dají se také použít po dohodě se zákazníkem do Pastových nebo EURO oken a prosklených mezipokojových dveří . Žaluzie jsou konstruovány tak , že zákazník si může velmi jednoduše nastavovat dle potřeby intenzitu světla vnikající do místnosti a to od plného světla pronikajícího přes sklo až po úplné zastínění místnosti . Samozřejmostí je i intimita domova hlavně v zimě , kdy je brzo tma a v místnostech se musí svítit a tím se vystavovat nechtěnému okukování . V létě vytváří příjemný stín v místnosti a tím snižuje teplotu až o 4 stupně než je venkovní teplota a v zimě naopak působí jako další bariéra proti vniku chladna do místnosti a tím úsporu za topení . Žaluzie se vyrábí na přesnou míru okna a v mnoha barvách a odstínech dle přání zákazníka. Montáž objednaných výrobků provádíme po dohodě se zákazníkem od 5 - do 14 dnů ode dne zaměření a podepsání objednávky u zákazníka .

Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis a po dohodě se zákazníkem i oprava starších žaluzií , úprava generální oprava , buď na počkání u zákazníka ,  nebo v servisní dílně a co nerychlejší montáž zpět .

Naše firma působí na trhu již 20 roků a ta tato činnost je jejím hlavním zdrojem příjmů . Proto si každého zákazníka vážíme a poskytujeme maximální profesionální péči . Těší nás ocenění Spolehlivá firma 2010 , 2011 , 2012 . 2013 .

Působnost : Uhřiněves a okolí , Říčany a okolí , Hor.a Dolní Měcholupy . Hostivař , Petrovice , Háje, Chodov a Opatov , Hor. i Dol. Počernice , Hájek , Praha východ , Pitkovice , Průhonice , po dohodě celá ČR .

Kontakt : 602 719 325 ,

E-mail : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ,

URL : www.zaluzie-praha-np.cz

Těšíme se na Váš kontakt . Pavel

 

 

 

 

Aktualizováno (Neděle, 28 Duben 2013 12:52)