Textilní rolety

 

Textilní rolety

 

Sítě do oken a dveří , vzorky základních barev a uchycení

Sítě do oken a dveří jsou vyrobeny z eloxovaného hliníkového profilu a sklolaminátové síťoviny . Na takhle vyrobenou síť nepůsobí žádné povětrnostní podmínky ( zima , mráz , déšť , slunce , horko a pod ) . Jsou vyráběny v několika základních odstínech ( bílá , hnědá , odstín dřeva ) montáž od 5 - 10 dnů . Pokud si zákazník přeje , je možno vyrobit síť v jakémkoliv odstínu dle vzorkovníku RAL. Takto vyrobená síť dle barevného odstínu RAL se vyrábí na objednávku a její montáž ode dne zaměření je 4 - 6 týdnů . Výhoda u všech těchto hliníkových sítí se sklolaminátem je neomezená životnost , v létě neustálý přívod čerstvého vzduchu ve dne i v noci , zamezený přístup obtížného hmyzu a žádná údržba . Na zimu není třeba sítě ani síťové dveře odmontovávat a uschovávat . samozřejmostí je záruční i pozáruční servis , který provádíme přímo u zákazníka na počkání , nebo v naší servisní dílně . Ilustrační foto představuje základní barvy a uchycení okenních sítí a síťových dveří . Dodávku a montáž provádíme většinou od 5 - do 14 dnů od zaměření a podepsání objednávky .

Naše firma působí na trhu již 20 roků a ta tato činnost je jejím hlavním zdrojem příjmů . Proto si každého zákazníka vážíme a poskytujeme maximální profesionální péči . Těší nás ocenění Spolehlivá firma 2010 , 2011 , 2012 .

Působnost : Uhřiněves a okolí , Říčany a okolí , Hor.a Dolní Měcholupy . Hostivař , Petrovice , Háje, Chodov a Opatov , Hor. i Dol. Počernice , Pitkovice , Průhonice , Hájek , Praha východ , praha 10 a po dohodě celá ČR .

Kontakt : 602 719 325 ,

E-mail : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ,

URL : www.zaluzie-praha-np.cz

Přizpůsobíme se Vašemu volnému času a zaměření i montáž je možno po dohodě provádět i v sobotu a neděli

 

 

 

Aktualizováno (Neděle, 28 Duben 2013 13:52)