Lamelové shrnovací dveře

 

Dveře shrnovací plastové a vzorky odstínů .

Shrnovací plastové dveře jsou vyráběny po zaměření montérem s přesností na 1 mm.. Jsou vyráběny v několika barevných odstínech dřeva ( informační odstíny ve foto nabídce ). Vyrábí se buď jako plné , nebo s okýnky , které propouští světlo do prostoru  . Většinou do chodby , nebo do místnosti .. Největší z jejich předností je velká úspora místa hlavně v panelových bytech , kde mezipokojové dveře většinou zavazí a zabírají místo , poškozují nábytek.a pod. Montáž provedem po dohodě se zákazníkem a sepsáním objednávky většinou  od 5 - do 14 dnů. Samozřejmostí je zajištěn plný servis , buď na počkání , nebo v sevisní dílně . Servis zajišťuje  pracovník , který s  Vámi sepisoval objednávku a dveře montoval .

Naše firma působí na trhu již 22 roků a ta tato činnost je jejím hlavním zdrojem příjmů . Proto si každého zákazníka vážíme a poskytujeme maximální profesionální péči . Těší nás ocenění Spolehlivá firma 2010 , 2011 , 2012 , 2013 .

Působnost : Uhřiněves a okolí , Říčany a okolí , Hor.a Dolní Měcholupy . Hostivař , Petrovice , Háje, Chodov a Opatov , Hor. i Dol. Počernice , Pitkovice , Praha východ , po dohodě celá ČR .

Kontakt : 602 719 325

E-mail : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

URL : htpp://www.zaluzie-praha-np.cz

Zaměření a montáž je možná po dohodě se zákazníkem i v sobotu a neděli .

Těšíme se na Váš kontakt . Pavel

 


 

Aktualizováno (Neděle, 28 Duben 2013 15:03)